PL| EN| CZ| RU
tel/fax: +48 77 407 85 16
(dział sprzedaży wew. 140)
O firmie

Firma Vacuclean istnieje w branży od 2005 roku. Jesteśmy przedstawicielem handlowym na Europę Wschodnią:

  • włoskiej firmy
 Comet   Hydroflex Group
  • niemieckiej firmy 
 Frank

                    

 

  • angielskiej firmy
 OspreyDeepClean  

Comet Comet jako członek grupy YAMA zajmuje czołową pozycję wśród producentów pomp do agregatów rolniczych (opryskiwaczy). Od 1959 roku COMET rozszerzył swoją paletę produktów o pompy wysokociśnieniowe (krzywkowe oraz korbowodowe), które znajdują zastosowanie nie tylko wśród urządzeń ciśnieniowych własnej produkcji, ale również wśród znanych i często, na rynku polskim, spotykanych agregatów ciśnieniowych innych firm. Firma COMET zajmuje się ponadto produkcją szerokiej gamy myjek ciśnieniowych-zimnowodnych jak również ciepłowodnych. Urządzenia te napędzane są silnikami spalinowymi Hondy oraz elektrycznymi na 230V i 400V. Silniki elektryczne chłodzone są powietrzem, oraz zabezpieczone termicznie przed przegrzaniem. System Total Stop gwarantuje oszczędność energii, natomiast system Easy Start umożliwia włączenie urządzenia w każdych warunkach elektrycznych. Myjka typu hobby i maszyny półprofesjonalne wyposażone są w aluminiowe lub mosiężne pompy krzywkowe. Maszyny profesjonalne, wyposażone są w długożywotne pompy korbowodowe o ceramicznych tłokach. Oprócz wyposażenia standardowego w skład, którego wchodzą: pistolet, lanca, wąż ciśnieniowy i dysza strumienia wody, oferujemy możliwość doposażenia myjki w dodatkowe akcesoria.  
 
Frank  Frank z siedzibą w pobliżu Herborn, jest synonimem jakości o wieloletniej tradycji. Zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą myjek wysokociśnieniowych, urządzeń czyszczących parą suchą oraz myjni samoobsługowych wraz z wyposażeniem. Urządzenia czyszczące FRANK produkowane są w oparciu o technologię takich produktów jak pomy CAT oraz Speck Triplex. Asortyment myjek wysokociśnieniowych obejmuje zarówno podgrzewane i niepodrzgewane urządzenia przenośne jak i stacjonarne moduły zimnowodne oraz podgrzewane gazowo, olejowo lub elektrycznie. Maszyny i instalacje firmy FRANK mogą być wyposażone w różne rodzaje układów sterowania, jak np. unikalny w skali światowej system sterowania Telecontrol umożliwiający wybieranie programów bezpośrednio na pistolecie. System organizacji procesu produkcyjnego pozwala na szybką i wydajną realizację wymagań naszych Klientów przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości. Także w odpowiedzi na ich określone potrzeby posiadamy w swojej ofercie specjalne myjki wysokociśnieniowe lub myjki wykorzystujące suchą parę wraz z odpowiednim wyposażeniem. Urządzenia firmy FRANK są źródłem trwałych korzyści dla swoich użytkowników, dlatego też sytuacje, w których te urządzenia pozostają w użytku przez ponad 20 lat nie należą do rzadkości. W naszym przypadku trwałość - stabilność - łatwa konserwacja to nie są tylko puste słowa.
 
OsprayDeepCelan  OspreyDeepClean jest międzynarodowym dostawcą urządzeń do czyszczenia parą. Oferujemy największy i najbardziej wszechstronny asortyment urządzeń dla różnorodnych branż. Strategią firmy OspreyDeepclean jest uzyskanie roli lidera w dostawie najnowocześniejszych rozwiązań higienicznych opartych na technologiach parowych i powłokach ochronnych, które są zarówno przyjazne dla środowiska, jak i ekonomiczne. Technologia czyszczenia parą wykorzystuje sucha parę przy wysokiej temperaturze i niskim ciśnieniu. Udowodniono, że taka technologia jest skuteczna w zwalczaniu bakterii powszechnie występujących w żywności oraz zapobiega zakażeniom typowym dla zakładów opieki zdrowotnej. Czyszcząc parą można jednocześnie usuwać pozostałości za pomocą wbudowanego w urządzenie odkurzacza bądź przy użyciu ściereczki z mikrofibry. W efekcie uzyskuje się całkowicie czystą, suchą o odkażoną powierzchnię.

Metoda czyszczenia parą jest obecnie z powodzeniem stosowana w takich sektorach gospodarki jak:

Służba zdrowia - Zwalczanie infekcji, gronkowca złocistego i innych opornych szczepów bakteryjnych - to dwa z najważniejszych dziś problemów w środowisku usług medycznych i w służbie zdrowia. Technologia parowa była przedmiotem niezależnych badań naukowych pod kątem skuteczności bakteriobójczej i zachowania w otoczeniach służby zdrowia, prowadzonych przez University College London Hospitals (UCLH), a także testowana przez TNO - holenderski instytut do badań w zakresie nauk stosowanych. Udowodniona skuteczność przeciw opornym szczepom bakteryjnym.
Czyszczenie ulic - estetyka i czystość.Wyrzucane gumy do żucia, ulotki reklamowe i graffiti - to duży problem, jeśli chodzi o czystość miejsc publicznych. Oprócz negatywnego efektu wizualnego w tych miejscach, istotne są również skutki ekonomiczne i środowiskowe obecnie stosowanych metod czyszczenia. Za pomocą koncepcji GumBusters zanieczyszczenia powodowane gumą i graffiti są usuwane szybko i bez kłopotu. Specjalnie opracowanej techniki GumBusters można używać na każdej powierzchni, w tym na asfalcie, betonie, kostce brukowej, kamieniu naturalnym, jak również na większości wykładzin podłogowych i na innych powierzchniach we wnętrzach. Gumę do żucia usuwa się przy pomocy urządzenia parowego z zastosowaniem wysokiej temperatury i podciśnienia, przy użyciu unikalnego, biodegradowalnego środka czyszczącego i bardzo niewielkiej ilości wody dziennie.
Przemysł - głębokie czyszczenie i odtłuszczanie przy minimalnym czasie przestoju. Nasza oferta dla przemysłu została dobrana tak, aby spełniać standardy wysokowydajnego czyszczenia, wymaganego przez użytkowników przemysłowych, zapewniając niezrównanie dokładne głębokie czyszczenie w każdym miejscu i o każdeej porze, przy minimalnym czasie przestoju maszyn.Tradycyjne czyszczenie ręczne wykonuje się przy użyciu niebezpiecznych środków chemicznych, które nie spełniają wymaganych norm. Sucha para generowana podciśnieniowo w temperaturze do 180°C rozpuszcza tłuszcz, zabija momentalnie zarazki i dezynfekuje przy dotyku każdą powierzchnię. Para wnika również w szpary i pęknięcia oraz dociera do innych niedostępnych miejsc.
Firmy sprzątające - lepsze wizualne efekty czyszczenia w krótszym czasie. Firmy zajmujące się administracją obiektów stoją przed ciągłym wyzwaniem osiągania wysokich standardów na codzień przy użyciu tradycyjnych metod czyszczenia, przy czym głównym problemem jest zawsze brak czasu na osiągnięcie pożądanego efektu. Wprowadzenie technik czyszczenia suchą parą do większości zleconych prac umożliwi Państwu osiągnięcie i utrzymanie najwyższych standardów stawianych przez Waszych klientów na tym, zawsze wymagającym rynku. Stosowanie pary jest odbierane przez klientów jako metoda innowacyjna, czasooszczędna i rozwiązująca wiele problemów związanych z czyszczeniem.
Catering i wytwarzanie żywności - utrzymanie najwyższych standardów czystości i higieny. Dzisiejsze, zapracowane placówki cateringu i handlu detalicznego żywnością stoją przed ciągłym wyzwaniem utrzymania najwyższych standardów higieny przy najniższym koszcie. Naciski społeczeństwa i administracji rządowej, szeroko upubliczniane przez media, silnie koncentrują się na tematyce bezpieczeństwa żywności. Urządzenia sanitarne OspreyDeepclean przewyższają wszystkie ustawowe wymogi higieny żywności, ulepszając własne programy HACCP tych placówek. Nie ma bezpieczniejszego i bardziej ekonomicznego sposobu zapewnienia pełnej optymalizacji metod czyszczenia higienicznego niż wprowadzenie technik czyszczenia suchą parą.
Rekreacja i hotelarstwo - ozytywne pierwsze wrażenie przyczyniające się do sukcesu firmy. Aby złagodzić stres przy dzisiejszym zapracowanym stylu życia, coraz więcej ludzi wykorzystuje przerwy w pracy na fitness i relaks. Priorytetem dla każdej firmy z tej branży jest zawsze zapewnienie higieny i najwyższych standardów. Najważniejszym systemem czyszczenia na tym rynku okazują się parowe urządzenia czyszczące. Ze względu na wielofunkcyjność takich urządzeń, mogą być one wykorzystywane we wszystkich działach - od klubu rekreacyjnego do działów cateringu i gospodarczego, za każdym razem zapewniając najlepszą ochronę przed zarazkami i czysty wygląd. Zajmujemy się sprzedażą, skupem, wynajmem i serwisem urządzeń ciśnieniowych. Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn czyszczących.

Naszym głównym priorytetem jest fachowa i rzetelna obsługa każdego klienta, oraz zadowolenie potencjalnych kontrachentów z wykonywanych dla nich usług. Zainteresowanie Państwa którąkolwiek częścią naszej oferty, zostanie przełożone na konkretne opracowanie.

Celem zorientowania w całokształcie oferty, polecamy kontakt z nami. Jednocześnie informujemy, że chętnie odpowiemy na Państwa pytania lub jeśli wyrażą Państwo życzenie złożymy konkretne opracowanie Państwa firmie.

Hydroflex Group Hydroflex Group Hydroflex Group
Aktualności
Katalog Vacuclean 2015

PTC - maszyny 1000 - 2800 bar

Ciepłowodne myjki spalinowe

Sklep internetowy
PTC
Comet
Viper
Numatic